Jste právě zde: Relax jinak > 
22.5.2018 : 17:37

Relax jinak

CO VIDÍTE? A CO JEŠTĚ?
PUZZLE NEBO REALITA?
KOLIK MÁ VLASTNĚ TĚCH NOHOU?
JEDNA NEBO DVĚ?
TAK JAK?
POHYBUJE SE TO NEBO NE?
Černé nebo bílé tečky?
Don Quiote

Je to možné?

Jak to, že se to hýbe?
Hromádka smetí...
Park na podzim

Místo, kde můžete upustit páru....

O čem ještě vůbec psát... 
Někteří z nás se učíme být sami se sebou – a docela nás to baví. I když v zajetí vztahů – pořád jsme, byli jsme a budeme v zajetí nějakých vztahů. Z některých se vymanit nejde a je to dobře, některé byly přechodné a jejich čas skončil. Některé jen tak přeběhnou a než si jich vůbec všimnete, už nejsou. 
Ale vztah se sebou samým je napořád. Je myslím dobré umět se sebou vycházet. Znát svoje slabá místa, znát i ta silná. Pracovat s tím. Mít se rád. Znát svou cenu. Přitom citlivě vnímat, aby vlastní ego nezačalo stravovat samo sebe … 
Hranice je tak tenká. A duše tak křehká. Je naprosto úžasné dojít k rovnováze, milovat a být, cítit se milován. Neubližovat a nenechat si ubližovat. Nikým, nikým druhým a ani sám sobě.
Relaxační dojemná hudba je pro všechny, kdo mají potřebu si odfrknout a upustit páru. Ponechte si pár minut klidu jen pro sebe, pohodlně se posaďte, uvolněte se a nechte věci plynout...
A stejně jako většina z nás, si s láskou sobě vlastní klidně uvolněně poplačte a ponechejte jemnému mrazení po těle volný průchod. I to je lék.
Krásný zvuk zvyšuje naše vibrace.

Nezáleží kde a s kým, ale jak žijete...

Co vidíš, ještě nemusí být pravda

Optické klamy si prohlížejte na vlastní nebezpečí. Nejspíše totiž na jejich základě přijdete o iluzi zásadní. Iluzi, že můžete věřit tomu, co vidíte. Neuvěřitelné triky, optické iluze a vizuální "legrácky. Přestože to jsou na první pohled prkotiny, právě díky optickým iluzím můžeme lépe porozumět otázce - jak funguje lidský mozek. Přestože překvapivé obrázky mohou vzbuzovat "jakýsi neodolatelný úžas", využití optických iluzí je patrně mnohem širší než bychom čekali. Využití a možná i jejich zneužívání bez našeho vědomí... Podobně jako poškození mozku může způsobit změnu chování, která umožní odhalit úlohu poškozené oblasti, je pozorování zrakového klamu takovým přistižením našeho mozku, jak si dělá něco jiného, než bychom čekali. 
Bavte se dobře a pozor na iluze v reálném životě.... ;-)